+48 518 409 222

Lakiernia proszkowa w Grudziądzu

Zobacz poniżej z czego zadowoleni są nasi klienci

Lakierowanie proszkowe jest nowoczesną technologią polegającą na nanoszeniu na przedmiot farby w postaci rozpylonego proszku.
Pokryte farbą elementy są wygrzewane w temperaturze ok. 200 st. Celsjusza, co powoduje stopienie proszku i jego polimeryzację. Proszek dzięki swoim właściwościom przyczepia się do lakierowanej powierzchni nie zostawiając żadnych zacieków czy nierówności.
Elementy wymalowane w tej technologii cechują się wysoką odpornością na korozję oraz efektownym wyglądem przez długi okres czasu. Obecnie dysponujemy piecem o długości 3 m b. i wysokości 2,2 m. W niedalekiej przyszłości planujemy uruchomienie pieca o długości 7 m b.

Lakierowanie proszkowe


Oświadczam, że firma [Hefajstos] jest w stałej kooperacji z firmą Unia Sp. z o.o. (…) w zakresie świadczenia usług spawalniczych, polegających na dostarczaniu przygotowanych prefabrykatów do produkcji maszyn rolniczych. Współpraca trwa od roku 2012 i trwa do dnia dzisiejszego.zobacz referencję

Robert Wydra

Dyrektor Techniczny, Unia Sp. z o.o.

Bardzo długo poszukiwaliśmy firmy, która będzie w stanie sprostać naszym oczekiwaniom jakościowym i estetycznym. Po serii nieudanych prób współpracy z firmami, których efekty nas rozczarowały, znajomi polecili nam firmę Hefajstos. (…) nigdy dotąd żadna z firm nie wykazała się takim profesjonalizmem. zobacz referencję

Kamil Szczepański

KKM System Good Luck

Porozmawiajmy

Być może nie znalazłeś jeszcze na tej stronie tego, czego szukasz.
Porozmawiajmy. Rozwiązanie może być na wyciągnięcie ręki.