+48 518 409 222

Piaskowanie, hydropiaskowanie i sodowanie

Zobacz poniżej z czego zadowoleni są nasi klienci

Piaskowanie jest najskuteczniejszą metodą czyszczenia powierzchni – usuwania rdzy, starych powłok malarskich. Obróbka strumieniowo – ścierna polega na działaniu strumienia ścierniwa wyrzucanego w kierunku oczyszczanej powierzchni za pomocą sprężonego powietrza. Jest metodą powszechnie zalecaną, dającą najbardziej optymalne przygotowanie powierzchni do malowania.
Sodowanie to obróbka strumieniowo–ścierna, która ze względu na zastosowanie drobnego kruszywa w postaci sody oczyszczonej o przyjaznym do środowiska, jest metoda całkowicie bezinwazyjną i nie narusza struktury nawet najbardziej delikatnej powierzchni (plastik, drewno, aluminium).

Hydropiaskowanie to usługa polegająca na gruntownym czyszczeniu powierzchni przez obróbkę strumieniowo ścierną gdzie napędem ścierniwa jest woda. Dzięki tej metodzie nie występuje zjawisko pylenia dlatego stosowana jest m.in. w czyszczeniu elewacji.

Materiały, które możemy oczyścić to: metal, kamień, beton, cegłę, szkło, plastik, drewno.

Zanieczyszczenia, które możemy usunąć: farby, kleje, lakiery, graffiti, tłuszcze, sadza, osady organiczne, rdza.

Przykładowe przedmioty, które oczyszczamy dla naszych Klientów:

  • felgi stalowe i aluminiowe
  • głowice i bloki silników
  • alternatory, rozruszniki, turbiny
  • ramy rowerów i motocykli
  • ramy i karoserie samochodów do renowacji
  • inne elementy aluminiowe, stalowe, żeliwne
  • oczyszczamy pomniki z graffiti
  • czyścimy drewno z powłok lakierniczych bez uszkodzenia jego struktury
  • czyścimy klinkier i kostkę brukową

Świadczymy również usługi piaskowania w terenie. Jeśli nie możesz dowieźć nam elementu do oczyszczenia, my dojedziemy do Ciebie.

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji (…) i tym samym potwierdzić kompetencje firmy, która wykonywała dla nas w ciągu ostatnich kilku lat prace ślusarskie. Z przyjemnością stwierdzamy, iż każde zlecenie zostało zrealizowane w zakładanym terminie z należytą starannością i zaangażowaniem. Zadowolenie ze współpracy (…) pozwala nam stwierdzić, iż jest to firma solidnie oraz rzetelnie realizująca swoje zadania, a tym samym godna polecenia innym instytucjom.zobacz referencję

Wellpappenfabrik Eikemeier Poland Sp. z o.o.

Porozmawiajmy

Być może nie znalazłeś jeszcze na tej stronie tego, czego szukasz.
Porozmawiajmy. Rozwiązanie może być na wyciągnięcie ręki.