+48 518 409 222

Bramy, ogrodzenia, balustrady i automatyka do bram

Zobacz poniżej z czego zadowoleni są nasi klienci

Jeśli szukasz stylowego ogrodzenia swojej posesji, ogrodzeń panelowych, z siatki, eleganckiej bramy wjazdowej, furtki, balustrad ze stali czarnej bądź nierdzewnej i innych rozwiązań dla swojego domu lub firmy, dobrze trafiłeś. Tu ogrodzenia i balustrady czekają na Ciebie w wielu odsłonach.
Jako bezpośredni producent  ogrodzeń i balustrad zapewniamy dopasowanie do indywidualnych wymogów każdego klienta, uwzględniając kolor, wymiary i inne cechy. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno skomplikowaną, kutą metaloplastykę, jak i nowoczesne, proste ogrodzenia, które dzięki lakierowaniu proszkowemu podkładem cynkowym oraz kolorem finalnym spełniają wysokie standardy odporności antykorozyjnej.
Wzory i projekty opracowujemy na podstawie szczegółowych wytycznych naszych klientów, a przygotowana wizualizacja obiektu, znacznie ułatwia podjęcie decyzji.

Wśród pozostałych producentów ogrodzeń i balustrad wyróżnia nas 10-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji wyrobów ze stali oraz pełny ciąg produkcyjny w postaci kadry projektowej, spawalniczej, działu oczyszczania powierzchni przez malowaniem, lakierni proszkowej i montażystów, wśród których są również specjaliści od automatyki bramowej. Doradzimy Ci w jaką bramę wybrać, dwuskrzydłową czy przesuwną i jaki rodzaj napędu wybrać do danej bramy. Pomożemy zaplanować warianty wykonania prac, dokonać porównania i wyceny. Zapraszamy do współpracy!

Ogrodzenia
panelowe


Zadaszenia i pasma
świetlne z poliwęglanu


Z firmą Hefajstos współpracowałam przy okazji remontu siedziby mojej firmy. Wykonana brama wyglada imponująco i stanowi przykład jakości pracy Firmy. Współpraca była przyjemna i bardzo profesjonalna. Najważniejszym jej atutem była elastyczność i reagowanie na potrzeby, które zgłaszałam na bieżąco. Polecam współpracę z firmą Hefajstos.
Anna Urbańska

Master Trener Structogram, Neurocoach

(…) Powierzone prace zostały zrealizowane w sposób fachowy w uzgodnionym terminie i odebrane bez zastrzeżeń. Firmę rekomendujemy jako rzetelną i godną polecenia.zobacz referencję

Jolanta Rożeńska

Właściciel, Zakład Usług Budowlanych "Dek-Mal"

Porozmawiajmy

Być może nie znalazłeś jeszcze na tej stronie tego, czego szukasz.
Porozmawiajmy. Rozwiązanie może być na wyciągnięcie ręki.